Haberler

Arkadaşlar İyidir’in Jenerik Müziğine Gripin İmzası

“ARKADAŞLAR İYİDİR” ’İN JENERİK MÜZİĞİNE GRİPİN İMZASI!

 GRİPİN, 70’LERDEN GÜNÜMÜZE TÜRK POP MÜZİĞİNİN UNUTULMAZ PARÇASI “ARKADAŞ” ’I  MERAKLA BEKLENEN  DİZİ İÇİN YENİDEN YORUMLADI.

Türk Pop Müziğinin klasikleşen her nesilde iz bırakan şarkısı “Arkadaş” Show TV’nin yeni dizisi “Arkadaşlar İyidir” ile bir kez daha gönülleri fethetmeye geliyor.

Dizinin jenerik şarkısı olan “Arkadaş”‘ın yeni yorumu Gripin imzasını taşıyor. “Arkadaşlar İyidir” için stüdyoya giren Gripin, 70’li yıllardan günümüze damgasını vuran “Arkadaş” parçasını yeniden yorumladı.

Söz ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait olan ve tüm zamanların unutulmaz parçası Arkadaş’ı yeniden seslendiren sevilen grup, yaşadıkları süreçle ilgili şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi eski şarkıları yeniden yorumlamayı seviyoruz.Bu vesile ile sevdiğimiz bir başka şarkıyı ,’Arkadaş’ şarkısını yorumlamış olduk, yaparken çok keyif aldık. Hem dizinin bir parçası olmaktan hem de böyle güzel bir şarkıyı dinleyenlere,izleyenlere hatırlatacak olmaktan dolayı mutluyuz”.

Yapımcılığını O3 Medya’nın, genel yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstlediği senaryosunu Ekin Atalar’ın başrolllerinde Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı genç kadroya; Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimlerin eşlik ettiği “Arkadaş İyidir” çok yakında Show Tv’de.