Haberler

İstanbullu Gelin’den İlk Tanıtım

İstanbullu Gelin’den İlk Tanıtım!

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in karlar altında ilk karşılaştıkları büyülü anlar büyük beğeni topladı. Faruk ve Süreyya’nın tutku dolu, destansı bir aşka dönüşecek hikayeleri merakla bekleniyor.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı Star TV’nin yeni dizisi “İstanbullu Gelin’in” merakla beklenen tanıtımı görücüye çıktı.

Bursalı zengin iş adamı Faruk karakterini canlandıran Özcan Deniz ile hayatını jingle seslendirerek ve vokal yaparak kazanan Süreyya’yı canlandıran Aslı Enver’in teaserdaki masalsı uyumu izleyiciden tam not aldı.

Yakışıklı işadamı Faruk’un görür görmez gönlünü kaptırdığı İstanbullu güzel Süreyya ile tutku dolu aşklarının anlatıldığı dizinin tanıtımı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Aslı Enver’in Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı ‘Çocuklar Gibi’yi söylemesi ise tanıtım filminin en büyük süprizi oldu.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncu ve Fatih Koyuncoğlu’nun  da  yer aldığı “İstanbullu Gelin” çok yakında Star Tv’de.