İyi Günde Kötü Günde
Yönetmen: Metin Balekoğlu

İyi Günde Kötü Günde

Nikah masasında sizi terk eden bir adamın düğününü organize etmek zorunda kalsaydınız ne yapardınız?

Beş yıl önceydi. Leyla ve Sarp, yirmili yaşlarının başında sırılsıklam aşık oldular. Ailelerin karşı çıkmasına rağmen, evlenmeye karar verdiler. Nikah günü geldi çattı. Leyla, gelinliği üzerinde, en güzel haliyle nikah masasındaydı. Ama Sarp nikaha gelmedi!

Hikayemiz 5 yıl sonra yeniden başlar. Şimdi Leyla bir düğün organizasyon şirketinde çalışıyor ve mucizeler yaratıyor. Onun organize ettiği düğünlerde hiçbir terslik yaşanmamalı! Sarp ise Amerika'ya taşınmış, üniversiteden mezun olmuş ve bir oteller zincirini yönetmiştir. Ayrıca Melisa ile tanışmış ve ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyarak onunla evlenmeye karar vermiştir. Melisa ve Sarp düğün bahanesiyle İstanbul'a dönmeye ve hayatlarını orada kurmaya karar verir. Ama hayat bu… Sarp ve Melisa’nın İstanbul’daki görkemli düğününü organize edecek kişi, başarılı düğün organizatörü Leyla’dır. Çünkü Sarp'ın evleneceği kızın annesi, aynı zamanda Leyla'nın patronudur.

Leyla, yıllardır unutmaya çalıştığı Sarp'la ilgili travmasıyla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacak. Bu Sarp için de hiç kolay olmayacak. Leyla, nikah masasında terk edildiği için ondan intikam almak istiyor. Son derece heyecanlı, gürültülü ve romantik hikayemiz, böylece başlar.

Yönetmen:

Metin Balekoğlu

Yazar:

Pelin Karamehmetoğlu

Aksel Bonfil

Oyuncular:

Elçin Sangu (Leyla)

Ozan Dolunay (Sarp)

Yasemin Allen (Melisa)

İyi Günde Kötü Günde